دخترک و قلب ماسه ای....

دخترک با دقت تمام داشت بزرگترین قلب ممکن را با یک چوب روی ماسه ها ترسیم میکرد. شاید فکر میکرد که هر چه این قلب را بزرگتر درست کند یعنی اینکه بیشتر دوستش دارد!08.gif

بعد از اینکه قلب ماسه ای اش کامل شد سعی کرد با دستهایش گوشه هایش را صیقل دهد تا صاف صاف بشود شاید میخواست موقعی که دریا آن را با خودش می برد این قلب ماسه ای جایی گیر نکند!

از زاویه های مختلف به آن نگاه کرد شاید می خواست اینطوری آن را خوب خوب بشناسد و مطمئن بشود همان چیزی شده که دلش میخواست!

به قلب ماسه ای اش لبخندی زد و از روی شیطنت هم یک چشمک به قلب ماسه ای هدیه داد . دلش نیامد که یک تیر ماسه ای را به یک قلب ماسه ای شلیک کند!

برای همین هم خیلی آرام چوبی را که در دستش بود مثل یک پیکان گذاشت روی قلب ماسه ای.

حالا دیگر کامل شده بود و فقط نیاز به مواظبت داشت . نشست پیش قلب ماسه ای و با دستش آن را نوازش کرد و در سکوت به قلب ماسه ای قول داد که همیشه مواظبش باشد.

برای اینکه باد قلبش را ندزدد با دستهایش یک دیوار شنی دور قلبش درست کرد.دلش می خواست پیش قلب ماسه ای اش بماند ولی وقت رفتن بود  . نگاهی به قلب ماسه ای کرد و رفت.

چند قدمی دور نشده بود که دوباره برگشت و به قلب ماسه ای قول داد که زود برمی گردد و بقیه راه را دوید.فردا صبح دخترک در راه برای قلب ماسه ای گلی چید و رفت به دیدنش. وقتی به قلب ماسه ای رسید آرام همانجا نشست و گلها را پرپر کرد و بر روی قلب ماسه ای ریخت.

                           02.gifقلب ماسه ای با عبور چرخ یک ماشین شکسته شده بود.02.gif

                        

 

44i1smx.gif

/ 48 نظر / 10 بازدید
نمایش نظرات قبلی
شايان

SaLam do0oste aziz webloget harf nadale ham inke khoshkele wa ham inke matalebesh jalebe omidwaram mowafag bashi Mer30 az inke be manam sar zadi bazam biya khoshhal misham rasti agar ba tabadole link mowafegi khabaram kon mowafag bashi bye ta hi

شايان

salaaaaaam ba ejazato0on manam shoma ro linkidam mer30 az inke shoma ham mano linkidin bye ta hi

شايان

salaaaaam do0oste go0olam man up kardam khoshhal misham behem sar bezani mowafag bashi bye ta hi

s

abjiiiiiiiii golam che khoshkel kardy in weblageto harf nadare aziz basya che shnsay daran in shansa nasibe ma ham beshe bad nist

s

عطر نرگس ها را به شکوه عشق تو تقديم مي کنم و قسم مي خورم تا آن روز که سوار مرگ به سويم مي آيد و خورشيد زندگانيم آخرين پرتو هاي طلايي اش را بر من مي تاباند تا آخرين لحظه حياتم که نيمه جان بر زمين افتادم و تا آن دقيقه که نام سرخت در قلم همچون چراغي سو سو مي زند و تا آخرين لحظه اي که چشمانم بر روي هم بسته مي شود دوستت داشته باشم

شايان

salaaaaaaaaaaaam do0oste go0olam man upidam khoshhal misham behem sar bezani mowafag bashi bye ta hi

شايان

baba damam garm man ke dobare upidam pas biya behem sar bezan khoshhal misham mowafag bashi bye ta hi

اجی روژان

خيلی قشنگ نوشتی چرخ ماشین قلب ماسه ای رو شکست اميدوارم لا اقل ادما قلبهای خونی و گوشتی ما رو نشکنن .

gole_sorkh

سلام من دنبال يک دوست می گردم ۱۸ از تهران

shop

سلام دوست عزیز تنها خواهشی که از شما دارم اینه که این موضوع به دقت بخونی تا بعداَ پشیمان نشی . سیستم بسیار قوی در ایران در حال استارت می باشد که با پولی وارد آن خواهید شد که همین لحظه توی جیب شما هست . سیستم به قدری راحت و آسان است که با صرف کمترین وقت به موفقیت صد درصد خواهید رسید . البته شاید باورش سخت باشه اما برای باور خودتان و بزرگترین حرکت زندگیتان حتما روزنامه ششم دی ماه کیهان و هفدهم دی ماه همشهری را مطالعه کنید تا راحتت تر باور کنید . کافی است وبلاگ ما را کامل مطالعه کنید . شاید در ذهن خودتان هم تصور نمی کردید چنین سیستمی در دنیا بوجود بیاید . اگر هم باور نکردید هیچ کار نکنید اما یک ماه آینده و فقط یک ماه آینده من تمامی فیش های واریزی اعضا را توی وبلاگ می ذارم و خواهید دید به جای ارقام 10 دلار و 20 دلار اونم با درد سر ، پولهای بسیار بزرگتری هر هفته در حساب بچه ها خواهد بود ، انتخاب با خودتان است ، انتخاب با خودتان است و باز هم انتخاب با خودتان است فقط خواهشن در صورت تمایل به رزرو کد ( ....... ) را جلو اسمتان قید کنید تا زیر مجموعه من محسوب شوید موفق باشید و پاینده .